Pielęgnacja jamy ustnej, a zimowy odpoczynek

Zimowe ferie to czas odpoczynku i zabawy. Dni stają się dłuższe, a wieczory bardziej magiczne. Wspólne aktywności na stoku czy bitwy na śnieżki to ulubione aktywności zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jak w tym czasie zadbać o zdrowie i higienę jamy ustnej?

Przed rozpoczęciem zimowych szaleństw upewnijmy się, że podstawy pielęgnacji jamy ustnej są w naszej walizce. Odpowiednia szczoteczka, pasta do zębów, nić dentystyczna to kluczowe elementy każdej kosmetyczki. Można też zabrać ze sobą płyn do płukania jamy ustnej i irygator w wersji travel. Przed najbliższą wyprawą sprawdź ofertę SEYSSO i wybierz produkty, które łączą innowacyjne podejście z wysoką jakością, a także spełnią twoje potrzeby w codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł.

Dla tych, którzy pragną utrzymać doskonałą higienę jamy ustnej podczas zimowych eskapad, szczoteczka soniczna SEYSSO Hypertech GO to idealne rozwiązanie. Kompaktowy rozmiar sprawia, że łatwo zmieści się w każdym bagażu – czy to w plecaku, czy w walizce, a eleganckie etui podróżne z funkcją dezynfekcji końcówek światłem UV ułatwia jej przenoszenie i skutecznie usuwa bakterie oraz wirusy z włókien końcówek. 

Jeśli wolicie zabawę kolorami i uwielbiacie skandynawski minimalizm, SEYSSO Basic Color to najlepszy wybór. Szczoteczka, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych, posiada trzy programy pracy i niezwykle wytrzymały akumulator. Wymienne, kolorowe końcówki pozwalają nie tylko spersonalizować własną szczoteczkę, ale też wybrać końcówkę w innych kolorach dla członków rodziny.

Dla młodszych entuzjastów zimowych przygód proponujemy SEYSSO Junior. Szczoteczki w pastelowych odcieniach różu oraz szałwii sprawiają, że dbanie o zęby staje się przyjemnością, a jednocześnie wspierają zdrowe nawyki w zakresie właściwej higieny zębów i dziąseł.

W ofercie SEYSSO znajdziemy również irygatory w wersji podróżnej. Model Oxygen lub Carbon Travel pomagają usunąć płytkę nazębną z miejsc niedostępnych dla szczoteczki, a także poprawiają ukrwienie dziąseł, dzięki czemu stają się mocniejsze i zdrowsze. Urządzenia posiadają pojemnik na wodę o pojemności 150 ml, który można łatwo odłączyć od korpusu irygatora i szybko ponownie napełnić.

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

Dodaj komentarz